Optik Modası DENİZ OPTİK
Deniz Optik Logo
Anasayfa   |
İletişim
Bayrak Bayrak Bayrak Bayrak
HAKKIMIZDA
Optik Modası DENİZ OPTİK

Optik modası son birkaç yıl içinde hızlı bir değişime uğradı. Mükemmel tasarlanmış gözlüklerin yanı sıra şekilli gözlü camları da çok yaygınlaştı. Siz değerli Manavgat halkına sunduğumuz Manavgat’ta ilk ve tek olan cam kesme makinemizle gözlüklerinize ayrı bir tarz verip sizlere hizmette sınır tanımıyoruz.

Amacımız müşterilerimize sadece gözlük satarak değil onları maksimum kalite standartlarına taşıyarak sürekli memnuniyet sağlamaktır. İşini ciddi yapan ve işine saygı duyan bir kurum olarak hepinizi bekleriz.

Sektöründe bir ekol olan Deniz Optik mağazacılık anlayışında da farklılık yaratarak yaptığı cesur girişimlerle Manavgat halkına dünya standartlarının ötesinde hizmet vermeyi başarmıştır. Sektöründe gelişen teknolojilere her zaman öncü ve örnek olan Deniz Optik müşterilerine en çağdaş hizmeti sunmanın onurunu taşımaktadır.

OPTİK DÜNYASI

DENİZ OPTİK

Teknik, estetik ve rahatlık kurallarını ihmal etmeden, ödenen ücretin tam karşılığı olan gözlüğü vermek ana fikrinden yola çıkıyoruz… DENİZ Optiği takip etmekle kazançlı çıkacağınız kampanyalarıyla tanınmaktadır

Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Geri
İleri
Maps
Merkez : Aşağı Pazarcı Mh. İbrahim Sözen Cad.. NO:24 MANAVGAT - ANTALYA Tel : +90 242 742 04 20 Fax : +90 242 742 04 20
Şube : Ilıca beldesi Kumköy Mevkii Oleander Otel SİDE - MANAVGAT ANTALYA Tel: +90 242 753 39 29
E-Mail: denizoptik_34@hotmail.com
DENİZ OPTİK © Copyright 2014
web tasarım medyatör